Ceník ubytování 

Objednávka ubytování

Penzion: 450 Kč / osoba / noc
Domek: 1000 Kč / 2 osoby / noc
V ceně je zahrnut místní poplatek
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
Dětská postýlka 100 Kč/noc
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Platba kartou není možná
Nejsme plátci DPH
Ubytování je od 14:00 hod
Vyklizení pokoje do 10:00 hod

Objednávku ubytování je možné provádět osobně, telefonicky nebo emailem.
Objednávka je považována za závaznou až po potvrzení provozovatelem.
Cenu nebo doplatek ceny je nutné zaplatit neprodleně při příjezdu do penzionu.
Cena je uvedena bez snídaně, snídani lze zajistit po předchozí domluvě.


Penzion

Rekreační domek

Umístění a dostupnost objektu:
Penzion se nachází na okraji obce. V dosahu je zastávka ČSAD (5 minut chůze) a ČD (20 minut chůze). Jihočeská vesnička a zároveň lázeňské místo Vráž leží 10 km severně od Písku a 3 km západně od řeky Otavy, která zde začíná tvořit Orlickou přehradu. Zdejší mírně zvlněná krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice i k vycházkám do přírody (několik značených cyklostezek a turistických tras). Koupání a rybaření na Orlické přehradě (řece Otavě), koupání také na koupališti v Písku (10 km). Tenisové kurty a jízda na koni v místě (0,3 km). Krytý bazén, squash a posilovna v Písku (10 km). Restaurace a nákupy v místě. Turistické cíle: Vráž (lázeňský areál se zámkem), Zvíkov (hrad), Orlík nad Vltavou (zámek), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Březnice (zámek), Blatná (zámek), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Rábí (zřícenina hradu).


Vybavení objektu:
Penzion se nachází v prvním patře objektu hned nad restaurací s domácí kuchyní a je celý nekuřácký. Penzion má čtyři pokoje, celkem 11 lůžek. V přízemí se nachází restaurace. V zimě s kapacitou cca 35 míst. Restaurace se skládá z hlavní místnosti, v létě máme otevřenou zahrádku pro cca 40 míst.


Pokoje:
Jeden čtyřlůžkový, jeden třílůžkový a dva dvoulůžkové pokoje s vlastním WC, sprcha, TV, lednička, rychlovarná konvice, wifi. Každý pokoj má vlastní a originální atmosféru.


Služby:
Ubytováváme po celý rok.


Parkování:
Možnost parkování na vlastním parkovišti.


Stravování:
Poskytujeme snídaně, obědy a večeře v naší restauraci.


Celoroční aktivity:
Možnost výletů do okolí, cykloturistika, rybaření, houbaření, turistika – památky, lázně a mnoho dalšího na jihu Čech.

Umístění a dostupnost objektu:
Domek je postaven na uzavřené zahradě u rodiného domu s možností parkování u objektu.


Vybavení objektu:
Koupelna s WC, kuchyňský kout, elektrický sporák, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, televize.


Pokoje:
Dvě postele, rozkládací pohovka, jídelní stůl.


Parkování:
Na zahradě u objektu.


Popis:
Pěkně zařízená 1-pokojová chata (50 m2) pro 2 osoby na kraji obce jen 300 m od místního lázeňského areálu. Interiér chaty je vybaven sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, 2 lůžky, dětskou postýlkou, TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici elektrický sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 100 l. Plynové topení. Na terase před chatou se nachází zahradní nábytek a zahradní krb. Chata se nachází v oplocené zahradě (300 m2) za domem majitele. Majitel neporušuje soukromí klientů! Oplocené i neoplocené parkování.

Prosíme hosty, aby dodržovali v době 22:00 – 7:00 hod. noční klid. Při odchodu z pokoje, prosíme, zhasněte všechna světla, vypněte televizi a zavřete okna. V den odjezdu Vás prosíme, abyste uvolnili pokoj nejpozději v 10:00 hod. Klíče od pokoje odevzdejte v (recepci) restauraci. Parkoviště je vyhrazené pro hosty penzionu.